Loading color scheme

WIZYTA DUSZPASTERSKA 2019/2020 - KOLĘDA

WIZYTA DUSZPASTERSKA 2019/2020 - KOLĘDA

                                  

                               WIZYTA DUSZPASTERSKA - KOLĘDA - 2019/2020

             2019 r

1.  28.12 - Ślemień - Góra Ceretnika i Centrum - ul.Widokowa, Gronie, Rynek, Jodłowa i Wąska

                        / od pp. Korców - ks. proboszcz/

2. 30.12 - Kocoń Przydawki, ul. Zakopiańska,  Pod Dębami nr 4, Pod Brzozami, Osikowa do Ślemienia

                  /od pp. Tomczyków do pp. Szwajców - ks. proboszcz/

                           2020 r

 3. 02.01 - Ślemień - Stawy - Młyńska , ul.Sportowa, Zielone Wzgórze, Pod Lasem, cz. Żywieckiej, Młyńska,

                                  Leszczynowa, Dębowa i Krakowska /od pp. Caputów do pp. Gwiżdżów - ks. proboszcz/

4. 04.01 - Kocoń Przydawki od str. Lasu, Zakopiańska, Złoty Łan, Krótka, Orzechowa, Madahorska

              /od pp. Palichleb do pp. Gąsków - ks. Marian/

6. 06.01 /po Mszy św. o g. 12.00/ - Jasna Górka - ul. Kościelna i Jasnogórska - ks. Marian

7. 07.01 - Ślemień - ul. Krakowska, Jaśminowa, ks. bp. Małysiaka, Malinowa, Azaliowa, Arionowa

                                /od pp. Kastelików do pp. Cholewków - ks. proboszcz/

8.  08.01 - Ślemień - ul. Krakowska nr parzyste i ulice przyległe; Na Kępie, Lipowa, Polna, Kwiatowa

                                    /od pp. Kubieńców do pp. Okrutów - ks. Marian/

9.  09.01 - Ślemień - " Uliczki", ul Jaworowa, cz. Krakowskiej,Ogrodowa, Zdrojowa, Szeroka, Kasztanowa 

                                       / od ul. Wiklinowej do pp. Bąków - ks. proboszcz/

10. 10.01 -  Ślemień - Za Woda do Szkoły  i ul. przyległe; Stroma i Jagodowa

                                                / od pp. Talików do pp. Wątrobów- ks. Marian/

11.  11.01 - 1. ks . Marian - Góra Koconia, ul. Łączna do Ślemienia, Pogodna, Pod Dębami

                                            / od pp. Rzepków, Siwców do pp. Pyclików/

                    2. ks. prob. - Marcaki i Dół Koconia, ul. Sadowa, Zacisze, Żywiecka nr nieparzyste, Perłowa Miodowa,

                                      Poziomkowa, Topolowa, Zielona ,Słowicza

12. 12.01 - Skolarówka, os. Brydziakówka od godz. 14.00 - ks Marian

13.  13..01 - Dół Koconia cd. do Ślemienia ul. Żywiecka nr parzyste i ul. przyległe; Cisowa, Sierpowa,

                     Konwaliowa, Miła, Klonowa, Tartaczna, Modrzewiowa - /od pp. Małysiaków do pp. Kościelniaków- ks. prob./

14.  14.01 - Ślemień cd. ul. Za Wodą, i ul. przyległe; Kijasówka, Wiśniowa i Jabłoniowa 

                          od Szkoły do pp. Pochopniów, Cyganków - ks. Marian/   

15. 15.01 - Ślemień - Za Wodą cd. i ul. przyległe; Grabowa, Jarzębinowa, cz. Osiedlowej, Jasna, Kalinowa,

                               Olchowa i cz. Przecznej  nr parzyste i nieparzyste/ od pp. Górnych do pp. Pokusów - ks. prob./

16. 16.01 - Ceretnik Dół  do ul. Krakowskiej ul. Spacerowa, Pod Kopcem, cz. Sportowej, i Krakowska

                        /od pp. Zyzańskich do kościoła parafialnego - ks. proboszcz/

17. 17.01 - Ślemień ul. Krakowska od Gilowic nr nieparzyste do ul. Wiklinowej  - ks. Marian

18. 18.01  -  1. ks Marian - Ślemień - Pod Bory , ul Zakopiańska, Sosnowa, cz. Przecznej,

                        Liliowa Bukowa, Łękawka , Leśna, cz. Osiedlowej, Poręby / od pp. Bogdałów do granicy Gilowic/

                  2. ks proboszcz - Ślemień - ul. Za Rzeką, Wspólna i Krakowska nr 11 i 13 / od pp. Sroków do pp. Piechów /