Loading color scheme

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE      16.02 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE      16.02 2020

                    

                                      OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

                                            VI NIEDZIELA ZWYKŁA

                                              16 lutego 2020 R.

1. Dzisiejszej niedzieli przeżywamy drugi dzień 40-godzinnego nabożeństwa. Po Mszach św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja, a o godz. 15.00 wspólna Godzina święta. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać trzeci dzień 40-godzinnego nabożeństwa.

2. W liturgii tygodnia wspominamy;

        - w poniedziałek - wspomnienie Świętych Siedmiu Założycieli Zakonu Serwitów NMP

        - w piątek - wspomnienie Św. Piotra Damiana, biskupa i doktora Kościoła oraz trzeci piątek miesiąca - Koronkę do Bożego Miłosierdzia odmówimy podczas adoracji przed Mszą św. O godz. 16:15 spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania

        - w sobotę - święto Katedry Świętego Piotra Apostoła